Logo granuja

Telefon: +420 603 584 177

GRANUJA@EMAIL.CZ


S kým spolupracujeme


Mighty sounds

Mighty Sounds je unikátní třídenní hudební festival, který se koná každoročně v červenci v Táboře. Festival se soustředí především na punk a punkrock, rock'n'roll, hardcore, reggae, ska, rockabilly, indie rock a hudební styly a scény, které se od nich odvíjejí anebo s nimi úzce souvisejí.


Brutal assault

Brutal Assault je metalový festival konající se každoročně v srpnu v komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři.


Sweet n sins

Naservírujeme vám hříšně dobré cupcakes na párty, oslavy, večírky, ale i jen pár kousků k zakousnutí po o. Náš cake není žádný fake = používáme opravdové, dobré ingredience. To znamená, že čokoládový cupcake je opravdu čokoládový (i s kousky čokolády uvnitř), vanilka je vanilka a ne žádná esence a kávová poleva je z kvalitních kávových zrn.


Green doors

Občanské sdružení Green Doors je nestátní, nezisková organizace, která se zabývá pracovní a sociální rehabilitací lidí, kteří onemocněli schizofrenií. Zaměřujeme se především na práci s mladými, krátkodobě nemocnými klienty, které podporujeme v úsilí překonat krizi způsobenou nemocí a zařadit se co nejrychleji do běžného života. Rolí Green Doors v tomto systému je poskytovat klientům komplexní podporu v oblasti přípravy na práci.


Jídelna strahov